Увага!

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників у порядку конкурсного відбору:
– доцент кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та безпечного освітнього середовища;
– доцент кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти.

Дізнатись більше

Всеукраїнська науково-практична конференція «Виховання громадянина-патріота в умовах реалізації завдань концепції “Нова українська школа”»

15 березня 2023 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Виховання громадянина-патріота в умовах реалізації завдань концепції “Нова українська школа”», присвячена 145-й річниці від дня народження Григорія Ващенка. Співорганізаторами конференції були Міністерство освіти і науки України та Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти». У роботі конференції взяли участь більше 67 науковців, науково-педагогічних та педагогічних працівників, представників громадських організацій із 15 регіонів України. (більше…)

Нарада щодо підсумків ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

09.03.2023 року відбулася нарада з відповідальними за проведення олімпіад в органах управління освітою територіальних громад області щодо підсумків ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та підготовки учнів-переможців до участі у ІV Всеукраїнському етапі олімпіад. (більше…)

209-та річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Сьогодні, 9 беpезня, в Кpопивницькому з нагоди відзначення 209-ої pічниці від дня наpодження Таpаса Шевченка відбулося покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзаpеві.

Тарас Шевченко – це не минуле, Тарас Шевченко – це сьогодення. Для України і в Україні він житиме вічно. Сьогодні, як ніколи, поет органічно злився зі своїм великим, нескореним народом і твердо ступає повсюдно в нашій вільній державі. (більше…)

Відбулася презентація книги «Заборонити рашизм»

28 лютого 2023 р. Митрофаненко Юрій Станіславович – старший викладач кафедри ТІМСО, як член авторського колективу книги «Заборонити рашизм», взяв участь у презентації видання. Захід відбувся в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Ю.С. Митрофаненко був одним із спікерів на презентації книги. Тема виступу: «Українське питання в ідеології «русского мира» в умовах Першої світової війни». (більше…)