Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. (0522) 24-66-08

Педагогічний арт-пікнік «Світ без обмежень»

У рамках співпраці між кафедрою педагогіки, психології і корекційної освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» і КЗ «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради», 21 червня 2019 року на базі Центру було проведено «Педагогічний арт-пікнік» за темою «Світ без обмежень». (більше…)

Літній Інтернет-марафон за системою «все включено» від Видавничої групи «Основа»!

Шановні освітяни, запрошуємо вас 25-26 червня 2019 року на Першу Всеукраїнську Інтернет-конференцію у форматі «Педагогічний стендап»! Два дні та 24 освітніх вебінари!

На цей раз працюватимемо за чотирма освітніми блоками:

  • математичні науки;
  • початкова освіта та НУШ;
  • природничі науки;
  • гуманітарні науки.

На кожному блоці розглядатимемо 6 найактуальніших тем! У вас є можливість замовити СЕРТИФІКАТ, у якому будуть зазначені всі ШІСТЬ тем обраного вами освітнього блоку: 12 академічних годин!

Участь в усіх вебінарах БЕЗКОШТОВНА! (більше…)

Засідання літературно-методичного клубу вчителів зарубіжної літератури

12 червня 2019  року проведено  засідання літературно-методичного клубу вчителів зарубіжної літератури. Нас гостинно зустрічав  культурно-освітній центр «Толока» селища Попельнасте Олександрійського району. (більше…)

Тренінг для вчителів української мови і літератури на тему “Як використати ситуативні завдання на уроках мови для зацікавлення та мотивації учнів”.

12 червня 2019 року на базі навчально-виховного комплексу “Кіровоградський колегіум-спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад-центр естетичного виховання” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області методистом науково-методичної лабораторії гуманітарно-естетичних дисциплін Котляренко Наталією Миколаївною був проведений тренінг для вчителів української мови і літератури на тему “Як використати ситуативні завдання на уроках мови для зацікавлення та мотивації учнів”.  У заході взяли участь 31 педагог  закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького. (більше…)

Тренінг для вчителів природничо-математичного циклу з проблеми «STEM – освіта: напрям інтеграції предметів природничо-математичного циклу»

06 червня 2019 року на базі комунального закладу “Навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа I-III ступенів №24 – центр дитячої та юнацької творчості “Оберіг” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” був проведений тренінг для вчителів природничо-математичного циклу з проблеми «STEM – освіта: напрям інтеграції предметів природничо-математичного циклу», який провели завідувач науково-методичної лабораторії природничо-математичних дисциплін Хлань Людмила Миколаївна та методист Ціперко Тетяна Вячеславівна. У заході взяли участь 25 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького. (більше…)