Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. (0522) 24-66-08

”Пряма лінія” з тренерами НУШ

29-30 січня ВГ «Основа» пропонує вам долучитися до абсолютно нового формату звичного Інтернет-марафону – «”Пряма лінія” з тренерами НУШ». Він передбачає якісно інший підхід до класичних веб-зустрічей.

Пропонується високий рівень освіти, неординарних спікерів – фахівців з питань НУШ, висвітлення найактуальніших тем, а також можливість отримати сертифікат.

Разом з цим у вас з’явилась можливість прямо спілкуватися зі спікером та іншими студентами. Пишіть запитання у чат або самостійно озвучте його через аудіодзвінок.

Детальніше…

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2018/2019 н.р.

13 січня 2019 року на базі державного вищого навчального закладу “Кіровоградський будівельний коледж” відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. (більше…)

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2018/2019 н.р.

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії проведено 12 січня 2019 року на базі Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна. (більше…)

Відбірковий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

26-27 грудня пройшов відбірковий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Церемонія урочистого відкриття відбулася на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського». (більше…)

Семінар-практикум для тренерів, тренерів-педагогів, які здійснюють підготовку працівників закладів освіти Кіровоградської області, що навчатимуть учнів 1-х класів відповідно до концепції «Нова українська школа»

18-19 грудня 2018 року на базі КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся семінар-практикум для тренерів, тренерів-педагогів, які здійснюють підготовку працівників закладів освіти Кіровоградської області, що навчатимуть учнів 1-х класів відповідно до концепції «Нова українська школа» (більше…)