Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту.

Оплата здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчального відділу -

т. (0522) 24-66-08

Увага!

Доводимо до Вашого відома, що з 1 вересня 2016 року встановлено нові тарифи на оплату за проживання у гуртожитку інституту для слухачів курсів:

(43.00 грн. на добу.)

.

«Наша земля – наші герої!» | 25 річниця незалежності України

25-UKКожний черговий ювілей незалежності України – це гарний привід згадати імена борців за державний суверенітет. Ліну Костенко колись попросили відповісти на питання: чи є українці нацією? Відповідь була такою: якби українці не були нацією, то вони давно б уже були не українці! Як влучно! Бо в українця завжди був вибір ким йому бути: росіянином, поляком, турком, чехом, угорцем… Часом малоросом, хохлом… На початку ХХІ ст. з’явилася нова альтернатива бути новоросом! Отже, вибір був завжди і нерідко етнічні українці спокушалися цим, тому й з’являлися покручі та яничари серед нашої нації, тому й таким важким, довгим та суперечливим є шлях до незалежності та ефективної комфортної держави! (більше…)

Всеукраїнська координаційної ради Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

2З 1 по 6 серпня 2016 р. в м. Яремче Івано-Франківської області відбулося засідання Всеукраїнської координаційної ради Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер». Кіровоградщину представляли Марина Чала, завідувач науково-методичної лабораторії інформатики та інформаційних технологій навчання, обласний координатор конкурсу; Алевтина Залевська (координатор конкурсу в м.Кропивницькому) та Світлана Мірошниченко (шкільний координатор), вчителі інформатики КЗ «НВО № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення». (більше…)

Літня школа «Цифрові інструменти та можливості»

googlelogo_color_270x104dpЗ метою залучення освітян та активної громадськості області до проекту «Цифрове перетворення Кіровоградщини», який реалізує Google Україна спільно з Кіровоградською обласною державною адміністрацією 19-23 серпня 2016 р., заплановано проведення літньої школи «Цифрові інструменти та можливості».

Основні напрями роботи школи: (більше…)

Про пропозиції щодо підвищення кваліфікації педагогічних кадрів у 2017 році

kzkoippoЛист комунального закладу “Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського” від 14.06.2016 № 461/04-14 “Про пропозиції щодо підвищення кваліфікації педагогічних кадрів у 2017 році”

Модернізація методичної роботи в контексті суспільних трансформацій та забезпечення рівного доступу до реалізації якісної здоров’язбережувальної освіти

1000408 – 09 червня 2016 року відповідно до плану роботи КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» на базі  Цукрозаводського навчально-виховного комплексу Олександрійської районної ради Кіровоградської області та Головківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Олександрійської районної ради Кіровоградської області (більше…)

Яндекс.Метрика