Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту.

Оплата здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчального відділу -

т. (0522) 24-66-08

Увага!

Доводимо до Вашого відома, що з 1 лютого 2017 року встановлено нові тарифи на оплату за проживання у гуртожитку інституту для слухачів курсів:

(60.00 грн. на добу.)

Обласний навчально-методичний тренінг для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти з проблеми «Попередження і протидія торгівлі людьми та експлуатації дітей»

У рамках Всеукраїнського проекту «Посилення боротьби з торгівлею людьми та кіберзлочинністю в Україні» 18 вересня 2017 року на базі Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського відбувся обласний навчально-методичний тренінг для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти з проблеми «Попередження і протидія торгівлі людьми та експлуатації дітей». (більше…)

Підсумковий семінар-нарада обласних координаторів україно-естонського проекту “Міксіке в Україні”

7-9 вересня 2017 року у с. Славське Сколівського району Львівської області відбувся підсумковий семінар-нарада обласних координаторів україно-естонського проекту “Міксіке в Україні”. Учасниками заходу були координатори з 13 областей України (Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей та м. Києва), а також представники Івано-Франківської та Рівненської областей. (більше…)

РЕЗОЛЮЦІЯ ПЕРШОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО З’ЇЗДУ ПЕДАГОГІВ ІЗ ПРЕДМЕТІВ ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ

Звертаємо увагу керівників органів управління освітою районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, закладів освіти обласного підпорядкування, загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників закладів освіти області.   

23–25 червня 2017 року на базі Національного університету «Острозька академія» відбувся Перший Всеукраїнський з’їзд педагогів із предметів духовно-морального спрямування. (більше…)

Вчимося жити разом програма з розвитку соціальних навичок учнів початкової, основної та старшої школи у курсі «Основи здоров’я»

Звертаємо увагу керівників органів управління освітою районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, закладів освіти обласного підпорядкування, загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників закладів освіти області.

На виконання наказу начальника управління  освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації  від 18.05.2017 року № 413 «Про затвердження плану заходів щодо  реалізації проекту «Вчимося жити разом» у навчальних закладах Кіровоградської  області на 2017 рік» із  початку 2017-2018 навчального року в Кіровоградській області розпочинається навчання учнів життєвих навичок шляхом інтеграції курсу «Вчимося жити разом» у зміст навчального предмета «Основи здоров’я» та плани  виховної роботи  закладів освіти. Детальніше…

Шановні колеги!