Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту.

Оплата здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчального відділу -

т. (0522) 24-66-08

Увага!

Доводимо до Вашого відома, що з 1 жовтня 2015 року встановлено нові тарифи на оплату за проживання у гуртожитку інституту для слухачів курсів:

(41.00 грн. на добу, тимчасово постільна білизна гуртожитком інституту не видається)

.

Матеріали вебінару “Математика ЗНО – 2016: методи розв’язування та коментарі”.

ауцкцауацуаВідповідно до плану роботи науково-методичної лабораторії природничо- математичних дисциплін 26 травня 2016 року відбувся вебінар «Математика. ЗНО-2016: методи розв’язування та коментарі» за участю:
Ізюмченко Л.В., доцента кафедри математики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидата фізико-математичних наук;
Свириденко О.Л., учителя математики Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв), заслуженого вчителя України;
– Ткаченко Л.А., методиста науково-методичної лабораторії природничо-математичних дисциплін КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського». (більше…)

Постійно діючий семінар (звіт) учителів основ здоров’я, педагогів-тренерів загальноосвітніх навчальних закладів, які впроваджують превентивні здоров’язбережувальні проекти

1 24 травня 2016 року науково-методичною лабораторією основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» (завідувач – Желєзнова Т.П., методисти – Барсукова С.Л., Ткаченко С.В.) на базі інституту та КЗ  «Навчально-виховне об’єднання ліцей – школа – дошкільний навчальний заклад «Вікторія – П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» проводився постійно діючий семінар з проблеми  «Реалізація концепцій, інноваційних підходів до формування життєвих компетентностей школярів у навчально-виховному процесі за умов упровадження превентивних здоров’язбережувальних проектів» для учителів основ здоров’я, педагогів-тренерів загальноосвітніх навчальних закладів, які впроваджують превентивні здоров’язбережувальні проекти. (більше…)

Управлінська практика з проблеми «Формування організаційної структури управління школою: компетентнісний підхід»

pict1Школа в усі часи та віки була і залишається колискою мудрості і духовності.

                                                        В. Сухомлинський (більше…)

Науково-практичний семінар учителів географії, біології, хімії

008418 травня 2016 року на базі Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області проведено ІІІ заключний етап регіонального науково-практичного семінару вчителів географії, біології, хімії Новоукраїнського, Новомиргородського та Маловисківського районів з проблеми «Використання сучасних технологій навчання в процесі викладання природничих дисциплін».

(більше…)

Навчально-методичне забезпечення діяльності літніх таборів з іноземної мови

magazin-201618 травня 2016 року на базі Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського відбувся обласний семінар для спеціалістів відділів, управлінь освіти, методистів методичних кабінетів (центрів) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, керівників районних, міських методичних об’єднань учителів іноземних мов, учителів англійської мови з проблеми «Навчально-методичне забезпечення діяльності літніх таборів з іноземної мови». (більше…)

Яндекс.Метрика