Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту.

Оплата здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчального відділу -

т. (0522) 24-66-08

Увага!

Доводимо до Вашого відома, що з 1 вересня 2016 року встановлено нові тарифи на оплату за проживання у гуртожитку інституту для слухачів курсів:

(43.00 грн. на добу.)

.

Шановні колеги!

3_1

До 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського

foto-na-zastavku29 вересня 2016 року українське суспільство відзначає 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського – видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки, першої у XX столітті незалежної Української держави, історика https://uk.wikipedia.org/wiki/Грушевський_Михайло_Сергійович

Президент України Петро Порошенко підписав Указ №63/2015 «Про відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського». (більше…)

«Сучасний урок історії: компетентнісний аспект»

dsc_014521 вересня 2016 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся обласний постійно діючий науково-практичний семінар учителів історії, які мають стаж роботи за фахом до 7 років з проблеми «Сучасний урок історії: компетентнісний аспект». (більше…)

Вектор наступності у реалізації завдань Державного стандарту початкової загальної освіти

Перехід учнів з початкової в основну школу – одна з найскладніших педагогічних проблем, а період адаптації в 5-му класі – один з найважчих періодів шкільного навчання. Тому назріла необхідність у визначенні шляхів вирішення зазначеної вище проблеми.
(більше…)

Методи та технології психодинамічної корекції в роботі практичного психолога

na-sajt13 вересня 2016 року з метою підвищення  фахового рівня  та професійної компетентності працівників психологічної служби відбулося засідання інтервізійної групи практичних психологів “Методи та технології психодинамічної корекції в роботі практичного психолога”. (більше…)

Яндекс.Метрика