Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту.

Оплата здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчального відділу -

т. (0522) 24-66-08

Увага!

Доводимо до Вашого відома, що з 1 жовтня 2015 року встановлено нові тарифи на оплату за проживання у гуртожитку інституту для слухачів курсів:

(41.00 грн. на добу, тимчасово постільна білизна гуртожитком інституту не видається)

.

Науково-практичний семінар учителів географії, біології, хімії

008418 травня 2016 року на базі Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області проведено ІІІ заключний етап регіонального науково-практичного семінару вчителів географії, біології, хімії Новоукраїнського, Новомиргородського та Маловисківського районів з проблеми «Використання сучасних технологій навчання в процесі викладання природничих дисциплін».

(більше…)

Навчально-методичне забезпечення діяльності літніх таборів з іноземної мови

magazin-201618 травня 2016 року на базі Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського відбувся обласний семінар для спеціалістів відділів, управлінь освіти, методистів методичних кабінетів (центрів) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, керівників районних, міських методичних об’єднань учителів іноземних мов, учителів англійської мови з проблеми «Навчально-методичне забезпечення діяльності літніх таборів з іноземної мови». (більше…)

Модернізація та технологізація сучасного уроку: інноваційний потенціал

????????????????????????????????????

З метою оновлення поняття про змістове наповнення сучасного уроку української мови, української літератури, зарубіжної літератури, інтегрованого курсу «Мистецтво»  з 10 квітня по 10 травня 2016 року  проходив  третій обласний  конкурс методичний розробок уроків «Ідемо на урок: 8 клас» (наказ управління освіти, науки, молоді і спорту Кіровоградської облдержадміністрації від 11.04.2016 року №289). До розгляду журі було представлено 169 уроків української мови, української літератури,  зарубіжної літератури, музичного мистецтва та художньої культури. Конкурс вийшов за межі області. Приємним було те, що до участі в ньому долучилися філологи Запорізької  та Дніпропетровської областей. (більше…)

Заняття обласної школи молодого методиста завідувачів та методистів методичних кабінетів (центрів) відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад)

Рисунок116 травня 2016 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» проведено друге заняття (віртуальний майстер-клас) обласної школи молодого методиста завідувачів та методистів методичних кабінетів (центрів) відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад) з проблеми «Віртуальна методична служба – мобільний засіб забезпечення методичного супроводу впровадження Державних стандартів». (більше…)

Творче запровадження парціальних програм в умовах реалізації варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти

1115Обласний семінар методистів методичних кабінетів (центрів) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, які відповідають за дошкільну освіту

Відповідно до плану роботи КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» 12-13 травня 2016 року кафедрою дошкільної та початкової освіти (завідувач кафедри Тарапака Наталія Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент) на базі Маловисківського району проведено обласний семінар методистів методичних кабінетів (центрів) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, які відповідають за дошкільну освіту з проблеми «Творче запровадження парціальних програм в умовах реалізації варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти». (більше…)

Яндекс.Метрика