Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту.

Оплата здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчального відділу -

т. (0522) 24-66-08

Увага!

Доводимо до Вашого відома, що з 1 вересня 2016 року встановлено нові тарифи на оплату за проживання у гуртожитку інституту для слухачів курсів:

(43.00 грн. на добу.)

.

Постійно діючий семінар завідувачів (директорів) методичних кабінетів (центрів) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад

00125-26 жовтня 2016 року відбувся постійно діючий семінар завідувачів (директорів) методичних кабінетів (центрів) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад з проблеми «Управління якістю професійного розвитку педагога: теоретичний і практичний аспект». (більше…)

Людмила Листопадова – легенда Кіровоградського позашкілля

00-224 жовтня 2016 року свій ювілей відзначила легенда Кіровоградського позашкілля, Заслужений працівник освіти України – Людмила Володимирівна Листопадова. У 1972 році закінчила Кіровоградський педагогічний інститут, за фахом «учитель початкового навчання». Трудову діяльність розпочала в 1964 році на посаді старшої піонервожатої Кіровоградської середньої школи № 3, далі працювала завідуючою дитячим сектором БК ім. Калініна. З 1977 року – директор Кіровоградського обласного Палацу піонерів та школярів, з 1992 року – обласного дитячо-юнацького центру. Під керівництвом Людмили Володимирівни у закладі розквітли дитячі колективи: «Росинка», «Зміна», «Орія», «Соняшник», «Імідж», «Маска», «Лебедея», школа юних менеджерів, обласний Парламент дітей.

Вітаючи колегу, ми підготували віртуальну виставку на сайті музею історії освіти Кіровоградщини. (більше…)

Відбулася науково-практична інтернет-конференція «ХІІ Хмурівські читання»

oda17-21 жовтня 2016 року на блозі кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулася науково-практична інтернет-конференція «ХІІ Хмурівські читання» з проблеми: «Технологія фахової майстерності: сучасний інструментарій вчителя». (більше…)

Школа молодого керівника

img_0852У роботі школи взяли участь представники 18 регіонів, зокрема, Бобринецького, Гайворонського, Добровеличківського, Долинського, Кіровоградського, Компаніївського, Маловисківського, Новгородківського, Новоархангельського, Олександрівського, Олександрійського, Петрівського, Світловодського, Устинівського районів, міст Знам’янки, Малої Виски, Олександрії, Світловодська. (більше…)

Обласна творча група учителів початкових класів шкіл-інтернатів

18 жовтня 2016 року відбулося засідання обласної творчої групи учителів початкових класів шкіл-інтернатів з проблеми «Застосування інноваційних технологій у вихованні ціннісного ставлення до людини у молодших школярів».

У роботі творчої групи взяли участь викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти та кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти. (більше…)

Яндекс.Метрика