Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту.

Оплата здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчального відділу -

т. (0522) 24-66-08

Увага!

Доводимо до Вашого відома, що з 1 лютого 2017 року встановлено нові тарифи на оплату за проживання у гуртожитку інституту для слухачів курсів:

(60.00 грн. на добу.)

Міжвузівська науково-практична конференція керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів хімії та географії

18 – 20 квітня 2017 року науково-методичною лабораторією природничо-математичних дисциплін ( завідувач – Хлань Л.М., методист – Ціперко Т.В.) на базі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (кафедра хімії) та базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» проведено міжвузівську науково-практичну конференцію керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів хімії та географії з проблем «Шкільна хімічна освіта: проблеми і перспективи», «Удосконалення методичної компетентності вчителя в умовах неперервної освіти» за участі викладачів, студентів природничо-географічного факультету. (більше…)

Інноваційний менеджмент як вектор удосконалення професійних компетентностей педагогів

13-14 квітня 2017 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулося засідання постійно діючого семінару  завідувачів (директорів) методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад з проблеми   «Інноваційний менеджмент як вектор удосконалення професійних компетентностей педагогів».

(більше…)

Діяльність методичної служби як умова професійного розвитку педагога

10-11 квітня 2017 року проходив обласний семінар методистів методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, які відповідають за викладання математики, фізики та астрономії з проблеми «Діяльність методичної служби як умова професійного розвитку педагога». (більше…)

“Технологізація сучасного освітнього процесу”  учителів предметів гуманітарно-естетичного циклу

Волт Дісней сказав: «Ми продовжуємо рухатись вперед, відкривати нові двері, робити нові речі – бо нам цікаво, і саме цікавість весь час відкриває нові шляхи». Сьогодні, в той час, коли розбудовується нова українська школа,  пошук нових шляхів, методів,  технологій навчання стає актуальною проблемою освіти. (більше…)

Семінар-тренінг сурдопедагогів

5-6 квітня 2017 року в м. Кропивницькому кафедрою педагогіки, психології і корекційної освіти було проведено обласний семінар-тренінг сурдопедагогів. Заняття проводилися на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» та комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 3 «Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Кіровоградської міської ради. (більше…)

Яндекс.Метрика