Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту.

Оплата здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчального відділу -

т. (0522) 24-66-08

Увага!

Доводимо до Вашого відома, що з 1 жовтня 2015 року встановлено нові тарифи на оплату за проживання у гуртожитку інституту для слухачів курсів:

(41.00 грн. на добу, тимчасово постільна білизна гуртожитком інституту не видається)

.

Шановні освітяни!

2016

Міжвузівська науково-практична конференція

DSCN015220 – 22 квітня 2016 року науково-методичною лабораторією природничо-математичних дисциплін ( завідувач – Хлань Л.М., методист – Ціперко Т.В.), за участі викладачів, студентів природничо-географічного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» та КЗ «НВО №6 «Спеціалізована  загальноосвітня школа I-III ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» проведено міжвузівську науково-практичну конференцію керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів хімії та географії з проблем: «Шкільна хімічна освіта: проблеми і перспективи», «Актуальні питання географічної освіти: досвід, потенціал, перспективи» (наказ директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації  від 15.12.2015 року № 449 «Про проведення обласних науково-методичних заходів, конференцій, семінарів, засідань творчих груп, занять шкіл педагогічної майстерності, майстер-класів, тренінгів тощо у   2016 році»). (більше…)

28 квітня – день охорони праці в Україні

thumb-zoom-900x600-58f9ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

до центральних та місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій
(більше…)

Про завершення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»

22 квітня 2016 року завершився всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2016» у номінаціях «Англійська мова», «Захист Вітчизни», «Історія» і «Математика».

Кожен з конкурсантів подолав свій непростий шлях до фіналу. Однак усі вони засвідчили, що вміють змагатися та перемагати і своєю невтомною працею готові оновлювати освіту України. (більше…)

Виховання ціннісного ставлення до людини у молодших школярів у педагогічному процесі

dgУ рамках співпраці комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка 18 квітня 2016 року відбулася міжвузівська обласна науково-практична конференція з проблеми «Виховання ціннісного ставлення до людини у молодших школярів у педагогічному процесі». (більше…)

Яндекс.Метрика