Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту.

Оплата здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчального відділу -

т. (0522) 24-66-08

Увага!

Доводимо до Вашого відома, що з 1 лютого 2017 року встановлено нові тарифи на оплату за проживання у гуртожитку інституту для слухачів курсів:

(60.00 грн. на добу.)

«ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ»: ГОТУЄМОСЬ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ ТРЕНІНГОВОГО КУРСУ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

У місті Києві 21-23 червня 2017 року відбувся всеукраїнський тренінг для регіональних  тренерів із методики викладання тренінгового курсу  «Вчимося жити разом» у початковій школі.

Учасниками тренінгу були завідувач науково-методичної лабораторії основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» Желєзнова Тетяна Петрівна та регіональний педагог-тренер, учитель основ здоров’я Куколівського НВК «загальноосвітня школа           І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Олександрійської районної ради. (більше…)

День скорботи. День гордості

22 червня 2017 року динамічна творча група вчителів зарубіжної літератури (керівник Ревнивцева О.В, завідувач НМЛ гуманітарно-естетичних дисциплін) мала чудову нагоду відвідати місто Дніпро. Вчителі  – філологи  взяли участь у науково-методичному семінарі  в Українському інституті  вивчення голокосту  «Ткума» (http://tkuma.dp.ua/index.php/ua). Відбулася зустріч із директором інституту Щупаком  Ігорем Яковичем, людиною непересічною, енергійною, автором підручників, який щиро вболіває за створення Нової Української школи. Піскарьова  Ірина Олександрівна, керівник освітнього відділу, познайомила вчителів з концепцією роботи  інституту та презентувала навчальні проекти для учнів та вчителів.  Учителі Кіровоградщини та працівники інституту  обговорили шляхи подальшої співпраці.  Учасники творчої групи  відвідали музей  «Пам’ять єврейського народу та голокост в Україні» (більше…)

Обласний педагогічний марафон “Штрихи до портрета Василя Сухомлинського”

.

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ» У НОМІНАЦІЇ «КЕРІВНИК ГУРТКА-2017»

З 13 по 15 червня 2017 року у м. Києві було проведено другий (очний) тур 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2017».

Конкурс складався з двох частин: самопрезентації «Моє педагогічне кредо» та проведення фрагменту заняття, яке конкурсанти проводили на базі Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера».

Читати далі »

Заняття обласної школи молодого методиста

14 червня 2017 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» проведено заняття  обласної школи молодого методиста завідувачів та методистів методичних кабінетів (центрів) відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад), об’єднаних територіальних громад з проблеми «Компетентнісний підхід до навчання дорослих у контексті євроінтеграції» (віртуальний майстер-клас). У даному заході брали участь 24 молодих методисти із вісімнадцяти регіонів. (більше…)