Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту.

Оплата здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчального відділу -

т. (0522) 24-66-08

Увага!

Доводимо до Вашого відома, що з 1 вересня 2016 року встановлено нові тарифи на оплату за проживання у гуртожитку інституту для слухачів курсів:

(43.00 грн. на добу.)

.

Школа молодого керівника

2016-10-21_102822У роботі школи взяли участь представники 18 регіонів, зокрема, Бобринецького, Гайворонського, Добровеличківського, Долинського, Кіровоградського, Компаніївського, Маловисківського, Новгородківського, Новоархангельського, Олександрівського, Олександрійського, Петрівського, Світловодського, Устинівського районів, міст Знам’янки, Малої Виски, Олександрії, Світловодська. (більше…)

Обласна творча група учителів початкових класів шкіл-інтернатів

18 жовтня 2016 року відбулося засідання обласної творчої групи учителів початкових класів шкіл-інтернатів з проблеми «Застосування інноваційних технологій у вихованні ціннісного ставлення до людини у молодших школярів».

У роботі творчої групи взяли участь викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти та кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти. (більше…)

Обласний семінар керівників міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, учителів профільного навчання (технологічний профіль)

13-10-16-2-min13 жовтня 2016 року на базі Новоукраїнського міжшкільного навчально – виробничого комбінату відбувся обласний семінар керівників міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, учителів профільного навчання (технологічний профіль) з проблеми «Інноваційні підходи до формування ключових компетентностей школярів у процесі профільного навчання в умовах міжшкільного навчально-виробничого комбінату та загальноосвітньої школи».

У роботі семінару брали участь Талашкевич О. М., заступник голови Новоукраїнської районної ради, Горбатенко В. І., спеціаліст відділу освіти Новоукраїнської міської ради. (більше…)

Обласний семінар-тренінг для вчителів предметів духовно-морального спрямування

016-7 жовтня 2016 року було проведено обласний семінар-тренінг для вчителів предметів духовно-морального спрямування, у якому взяли участь учителі етики та християнської етики із Знам’янського, Кіровоградського, Новомиргородського, Новоукраїнського, Олександрівського, Петрівського районів та міста Кропивницького. (більше…)

Обласний семінар керівників опорних шкіл з проблеми «Опорний загальноосвітній навчальний заклад: особливості діяльності»

dsc_034611 жовтня 2016 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся семінар керівників опорних шкіл з проблеми «Опорний загальноосвітній  навчальний заклад: особливості діяльності». (більше…)

Яндекс.Метрика